ENERGIA ZO S LNKA

Monitoring spotreby elektrickej energie

Zariadenie je vyvíjané prioritne pre optimalizáciu návrhu On-Grid a hybridných fotovoltaických (fotovoltických) systémov, z dôvodu návrhu systému na mieru, presne pre Vás. Prehľad celodennej aj dlhodobej spotreby elektrickej energie je nevyhnutný pre optimálny návrh. Táto služba bude pre našich zákazníkov bezplatná v rámci realizovaného projektu.


Zariadenie je určené pre všetkých, ktorý chcú mať prehľad o celodennej aj dlhodobej spotreby elektrickej energie v domácnosti / na sledovanom úseku. Zariadenie je momentálne dostupné len pre naších zákazníkov.


EMI

Ohrev TUV

EMT

Off-Grid
Dozvedieť sa viac


FOTOVOLTAICKÉ (FOTOVOLTICKÉ) SYSTÉMY

Kľúčovou súčasťou fotovoltaických (fotovoltických) systémov sú FV panely, ktoré premieňajú energiu fotónov (slnečného žiarenia) priamou premenou na energiu elektrickú. V súčasnej dobe dosahujú štandardne fotovoltické (fotovoltaické) panely účinnosť do 20 – 21.3 % pri výkonoch 330 – 545 Watt peak na jeden panel. Trendom v technológií je zvyšovanie účinnosti pri súčasnom znižovaní nákladov za 1 Watt peak výkonu.

Stále sa znižujúce ceny fotovoltaických panelov ponúkajú veľmi zaujímavé a jednoduché riešenia. Použitie na ohrev pitnej a úžitkovej vody (TÚV) predbehlo dlho používané termické kolektory. Či sa už jedná o ploché kolektory alebo trubicové kolektory. Spojili sa kladné vlastnosti oboch v jednom.

Prečo sa rozhodnúť práve pre fotovoltaický (fotovoltický) systém:


Nami ponúkané fotovoltaické (fotovoltické) systémy


Fotovoltaický (fotovoltický) systém Vám navrhneme na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek. Máme bohaté 18 ročné skúsenosti a už viac než 220 zrealizovaných projektov. Po skontaktovaní nás, či už formou vyplneného dotazníka, mailom alebo telefonicky, Vás radi navštívime a navrhneme spolu s Vami to najlepšie riešenie práve pre Vás.


TERMICKÉ SYSTÉMY


V súčasnej dobe našli termické systémy využitie najmä pri ohreve vody v bazénoch. Pri týchto typoch systémov sú nenahraditeľné. Termické kolektory majú vysoký výkon pri dodávaní tepla do studenej vody pri súčasnej vysokej teplote okolitého prostredia. Bazény sa väčšinou prevádzkujú v lete, kedy je ich výkon bezkonkurenčný. Naša firma rieši aj takéto druhy systémov.

Nemečky

Nemečky

Chrabrany

Chrabrany


Dozvedieť sa viacTermický systém Vám navrhneme na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek. Máme bohaté 18 ročné skúsenosti a už viac než 220 zrealizovaných projektov. Po skontaktovaní nás, či už formou vyplneného dotazníka, mailom alebo telefonicky, Vás radi navštívime a navrhneme spolu s Vami to najlepšie riešenie práve pre Vás.

© 2004-2022 EZOS